SP20

Klasa 2a

 W roku szkolnym 2013/2014 wychowawstwo w klasie IIa sprawuje pani Janina Warkocz, a drugim wychowawcą
i nauczycielem wspierającym jest pani Eliza Kołodziej. Języka angielskiego uczy pani Katarzyna Wolińska,
a zajęć komputerowych pani Małgorzata Polak, wspomagana przez panią Jolantę Tarnowską. Religii w klasie IIa uczy pani Stanisława Łopatka, a wspiera ją pani Iwona Osuszek.
Klasa IIa liczy siedemnastu uczniów, w tym pięcioro z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Wszystkie dzieci są ze sobą zintegrowane, wzajemnie sobie pomagają i świetnie się bawią. Proces nauczania i wychowania uczniów niepełnosprawnych oraz zdrowych wspierają takie formy pracy jak: zajęcia rewalidacyjne, terapeutyczne,  korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia z logopedą, psychologiem, pedagogiem, zajęcia wyrównawcze, gimnastyka korekcyjna, koła zainteresowań.
W klasie IIa dzieci uczestniczą w wyjściach i wycieczkach. W miesiącu wrześniu klasa uczestniczyła w lekcji ekologii zorganizowanej przez Urzad Miejski w Dąbrowie Górniczej. Zajęcia odbyły się w gospodarstwie agroturystycznym "Husar" w Kuźniczce Nowej. Ważnym wydarzeniem w tym roku szkolnym był Klasowy Dzień Chłopca.

 

Telefony:

 

sekretariat: 32 262 51 62

(w godzianch 8-15)

fax: 32 262 51 62

Adres:

ulica: Adamieckiego 12

41 - 300 Dąbrowa Górnicza

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Integracja Klasa 2a